Billboardy

AC Marketing / Naše služby / Venkovní reklama / Billboardy


Billboard Zvonařka Billboard Lesná

Mezi naše hlavní portfolio patří naše vlastní billboardová sít www.billboardplus.cz

Standardní billboardové plochy

Standardní billboardové plochy všichni dobře známe. Většinou jde o nalepený billboardový papír, který má v nejlepším případě životnost zhruba 3 měsíce. Tento druh propagace je vhodný v případě prezentování časově omezených akčních nabídek a krátkodobých kampaní.

Outdoorové billboardové plochy

Plochy Billboard Plus jsou outdoorové, což znamená, že se na ně dá nejen vylepit klasický billboardový plakát, ale specialitou našich ploch je, že se na ně dá pověsit banner (plachta). Tato varianta je vhodná pro dlouhodobější prezentace, zejména propagaci jména a vzhledu firmy, použití billboardu jako směrovky, apod.

V praxi to znamená, že Vám jednou pro vždy vyrobíme banner, který se stane Vaším majetkem a bude Vás prezentovat kdy a kde uznáte za vhodné. Může se každé 2 – 3 měsíce stěhovat na jakoukoli volnou plochu dle nabídky Billboard Plus, takže se můžete prezentovat po celém Brně i v okolních městech, aniž byste museli platit pokaždé tisk nového papírového billboardu.

Outdoorové billboardové plochy

Mimo sezonu můžete banner sundat a uskladnit, před sezonou ho opět navěsíme a můžete pokračovat v prezentaci. Nebo si můžete na čas zvolit některou z našich billboardových ploch jako směrovku k Vaší pobočce.

Umíme vyrobit banner tak, aby se na něj dala nalepit například šipka s uvedením vzdálenosti k provozovně, nebo texty typu „nově otevřeno“ a podobně. Tento polep může být i reflexní, tedy ve tmě bude svítit v odrazu reflektorů aut.

Poté, co pobočka přestane být novinkou, nebo si zvolíte jinou čtvrť k prezentaci, polep sundáme a můžete se prezentovat v jiné části Brna a okolí, aniž by Vám vznikl náklad s výrobou nového média.