Polepy aut a výloh

AC Marketing / Naše služby / Venkovní reklama / Polepy aut a výloh


Polep auta Polep výlohy Polep stěny v kanceláři Polep reklamní plochy

Polepy aut

Polepy aut jsou jednou z nejúčinnějších forem reklamy. Na rozdíl od statických typů reklamy s nimi zasáhnete mnohem větší prostor a oslovíte tedy o poznání více potenciálních zákazníků. S námi bude vaše reklama skutečně vidět.

Dokážeme Vám polepit skla,karoseri­i,plachty, osobní i nákladní auta,autobusy,do­dávky,kaminony a spousta dalších vozidel.

Nejběžnější způsob reklamního polepu je z tzn. „řezané grafiky“, což jsou písmena nebo tvary vyřezané z barevných folii. Tuto metodu však v poslední době velice dobře doplňují potištěné folie, které fádní nápisy zpestří o obrázky.

Potištěné folie je nutné vždy ochránit laminací, aby nedošlo k jejich podření a poškození např. v automyčce. Na polepení vozu doporučujeme použít folie určené speciálně pro polepy vozidel a nebo pro venkovní použití.

Můžeme také polepit okna tzv. one way vision – perforovaná, jednostranné průhledná folie na okna.

Polepy výloh

Vyrábíme a realizujeme interiérové a exteriérové polepy výloh včetně reklamních poutačů. Polep výlohy je ideální využití vlastního prostoru, kde zviditelníte Vámi poskytovanou nabídku. Jedná se tak o jeden z mála reklamních prostorů, za které nemusíte platit pronájem. Kontaktujte nás požadavkem na polepy výloh v Brně a postaráme se o kompletní zajištění – od návrhu, přes tisk až po samotnou realizaci.

Náš strojový park nám umožňuje vyrábět a tisknoutp polepy výrloh různných tvarů, barevného provedení a rozměrů.