Sídlo

O nás

Společnost AC Marketing s.r.o. je reklamní a grafickou agenturou, která se od roku 2004 zabývá komplexní reklamní činností. Od počátku svůj zájem soustředí na zviditelnění svých klientů v oblasti jejich podnikání.

Špičkové služby poskytujeme nejen klientům s vysokými reklamními rozpočty, ale i na úrovni malých firem, pro které byly doposud kvalitní služby jen těžko dostupné. Vnášíme tak do jejich kampaní důstojnou kulturu a chybějící efektivitu.

Tým našich odborníků se o své klienty stará od prvotního plánování, přes výběr médií, grafického zpracování nápadů až po samotnou realizaci.

Díky profesionálnímu přístupu ke každému projektu od nás naši klienti získávají kvalitní řešení, které přesně odpovídá jejich požadavkům. Všechny naše práce tvoříme a realizujeme na základě hodnot, které přináší spokojenost u našich klientů.

Mezi naše hlavní přednosti patří vlastní billboardová síť po celém území České republiky, tiskařské zázemí s profesionálními stroji a montážní tým pro instalaci interiérové a exteriérové reklamy. Vše je podtrženo mnoha lety zkušeností a stovkami realizovaných projektů od nadnárodních společností po malé podniky.

Stroj na výrobu polepů

Výroba polepů – stroj mimaki + plotr

Disponujeme tiskovým strojem Mimaki, který umožňuje vysoce kvalitní tisk a přesné řezání. Velkoplošná tiskání s řezacím plotrem CJV150-107 nabízí maximální šířku média 1100 mm s šířkou tisku 1090 mm. Je vhodná pro reklamní poutače, bannery a velké plakáty s možností vytvářet vynikající výtisky s rozlišením až 1440 dpi i malé nálepky s velmi kvalitním rozlišením.

Fréza XPS na výrobu 3D loga

Fréza na XPS

Stroj ThermoCut HOBBY zn. Coner je počítačem řízená 3D řezačka polystyrenu.  Slouží především k výrobě 3D reklamy a velkoformátové reklamy, jako např. XPS výřezů 3D log a nápisů, označení firem a obchodů na fasádách, reklamních nápisů a další. Hlavní předností tohoto stroje jsou přesné 3D řezání, spojování materiálu lepením, výborné izolační vlastnosti a další.