Grafické služby

Profesionálně působící grafické podklady jsou důležitou součástí každého úspěšného podnikání. Vytvoříme vše od loga po firemní identitu vaší společnosti. Svěřte se do rukou profesionálů a nechte si zpracovat originální grafické podklady, na které vaši zákazníci nezapomenou.

Ukázka prací

Tiskové služby

Nechte si zpracovat firemní tiskoviny, které předají hodnotu a nebudou jen obyčejným papírem. Poskytujeme kompletní tiskové služby od návrhu po samotný tisk vizitek, letáků, katalogů, firemních PF, pop a pos materiálů, obálek a dalších firemních tiskovin.

Poradíme, jak nejlépe tiskoviny vyrobit, jaký materiál je nejvhodnější a v jakém rozsahu zakázku realizovat. Nabízíme širokou škálu technologických postupů a materiálů.

Svěřte se do rukou odborníků a zaujměte své zákazníky. Odlište se od konkurence.

PF

Ukázka prací

Reklamní předměty a textil

Darujte obchodním partnerům reklamní předměty s duší vaší firmy. Zajišťujeme dodání a potisk reklamních předmětů včetně firemního textilu a reklamního oblečení.  Součástí našich služeb je komplexní nabídka včetně poradenství. Dodáváme od malého množství až po individuální výrobu luxusních dárkových předmětů se speciálním designem.

Ukázka prací

Interiérová a venkovní reklama

Dostaňte se do podvědomí pomocí originální a snadno zapamatovatelné interiérové a venkovní reklamy. Poskytujeme komplexní služby od grafického návrhu, výroby po montáž včetně odborného poradenství. Vyrábíme billboardy, bannery, světelnou reklamu, plachty, folie, orientační systémy a další. Navíc disponujeme rozsáhlou sítí reklamních ploch po celé ČR.

Ukázka prací

Montáže a instalace

Poskytujeme odborné instalace různých druhů venkovní i interiérové reklamy po celém území ČR, jak pro naše zákazníky, tak pro agentury a ostatní reklamní společnosti. Instalaci včetně demontáže původní reklamy provádí zkušený tým odborníků. Disponujeme vlastním nákladním vozovým parkem, zvedacími plošinami včetně vlastního montážního týmu.

Součástí montáží je lepení i sundávání grafiky, výplet bannerů, instalace reklamních tabulí, instalace a údržba světelných boxů. Do výšky 7 m využíváme mobilní lešení a následně montáže provádíme pomocí plošin.

Více informací najdete na www.ltsign.cz

Ukázka prací

Pronájem vozidel

Nabízíme pronájem vozidel určených k přepravě osob nebo nákladu. Využijte této možnosti pro Vaše podnikání, firemní akci nebo přepravu nákladu. U nás si můžete půjčit dodávku každý den v týdnu. Všechna vozidla lze řídit se skupinou B a jsou vybaveny dálniční známkou pro ČR. Půjčte si dodávku od nás.

  • VW Multivan – přeprava osob (www.pujc5ime.cz )
  • Fiat Ducato – přeprava nákladu

Pro více informací o cenách a podmínkách pronájmu nás kontaktujte:

Ukázka vozidel