Orientační systémy

Vytvořte přehledný a designový orientační systém vhodný pro vnitřní i venkovní označení objektů a vaší společnosti. Dbáme na to, aby orientační systémy byly kvalitní a výrazně napomáhali zákazníkům při orientaci v prostoru. Poskytujeme komplexní služby od návrhu a přípravy technických podkladů až po samotnou výrobu a instalaci přímo na místě.

Označení můžete využít pro administrativní a firemní budovy, obchodní centra, supermarkety, sportovní haly apod. V exteriéru se s našimi orientačními systémy můžete setkat například v blízkosti dopravních komunikací a parkovišť, v parcích, v areálech nemocnic a jiných veřejných budov.

Orientačními systémy realizujeme nejen v podobě informačních tabulí, směrovek, malých piktogramů i velkých obrazců. Důležitou součástí orientačních systémů je označení únikových východů a evakuačních plánů. Podle vašeho přání vám vyrobíme osvětlené či neosvětlené orientační systémy na míru, odpovídající vašim požadavkům. Spojte se s námi a vybereme to nejvhodnější řešení.

Ukázka prací