Návrh a tisk PF

Chcete poslat svým partnerům přání do nového roku, pozdrav z dovolené, nebo pozvánku na výstavu, či firemní akci? Nabízíme Vám tisk Vašich firemních PF karet, novoročních přání a pohlednic za bezkonkurenčně nejnižší ceny! Připomeňte se všem bývalým i současným klientům.

Vybírat můžete z klasických nebo speciálních grafických papírů, které dodají firemnímu PF správný styl. Nabízíme také jednostranné, oboustranné nebo zavírací formáty. Volit můžete z klasických vánočních přáních a firemních PF nebo z luxusních novoročenek, které rozhodně upoutají.

V případě potřeby Vám připravíme individuální grafický návrh nebo můžete využít velké množství připravených šablon.

Pro výrazné snížení nákladů na tisk těchto drobných tiskovin jsme pro Vás připravili tzv. archový soutisk. Vaše PF karty a pohlednice natiskneme najednou se zakázkami dalších klientů na jednom archu, což náklady sníží natolik, že Vám můžeme nabídnout velmi zajímavé ceny.

Nejčastější formát je DL 21 × 10 cm, ale vždy se přizpůsobíme individuálnímu přání klienta. Více také na stránkách www.levnapf.cz

Tip: Nenechávejte tvorbu a schvalování firemního PF pro vaše klienty na poslední chvíli. Přelom října a listopadu je ideální čas.

Ukázka prací