Polepy aut a výloh

Polepy aut

Polepy aut jsou jednou z nejúčinnějších forem reklamy. Na rozdíl od statických typů reklamy s nimi zasáhnete mnohem větší prostor a oslovíte tedy o poznání více potenciálních zákazníků. S námi bude vaše reklama skutečně vidět.

Zajišťujeme komplexní služby od možného grafického návrhu po samotnou realizaci včetně odborného poradenství a výběru nejvhodnějšího materiálu.

Dokážeme Vám polepit skla, karoserii, plachty, osobní i nákladní auta, autobusy, dodávky, kamiony, tramvaje a spoustu dalších vozidel. Nejběžnější způsob reklamního polepu je z tzn. „řezané grafiky“, což jsou písmena nebo tvary vyřezané z barevných folii. Tuto metodu však v poslední době velice dobře doplňují potištěné folie, které fádní nápisy zpestří o obrázky. Okna aut můžete nechat polepit tzv. one way vision – perforovaná, jednostranná průhledná folie na okna.

Pro polepy vozů doporučujeme speciální typy fólií včetně laminace určené na polepy vozidel z hlediska odolnosti proti odření, poškození a venkovního použití.

Polepy výloh

Vkusně polepený obchod, výloha nebo kancelář je důležitou součástí firemní propagace. Zaujměte kolemjdoucí a dodejte vaší výloze šmrnc. Vyrábíme a realizujeme interiérové a exteriérové polepy výloh včetně reklamních poutačů.

Svěřte se do rukou odborníků, kteří se postarají o kompletní zajištění originálního polepu včetně grafického návrhu, výroby až po konečnou instalaci. Současně doporučíme nejvhodnější typy materiálu a řešení pro vaše podnikání. Jsme schopni vyrobit jakékoli tvary, barevné provedení a rozměry díky vlastnímu tiskařskému zázemí.

Využijte vlastní prostor a zviditelněte Vámi poskytované služby a zboží pomocí jedinečného polepu. Ušetříte také značnou část financí, protože se jedná o jeden z mála reklamních prostorů, za které nemusíte platit pronájem. Kontaktujte nás.

Ukázka prací